Autoservis

Zákazníkům nabízíme rozsáhlé služby v péči o vozidla. Naši pracovníci jsou zkušení profesionálové a „fandové“ do aut, proto si můžete být jisti, že je Váš vůz v těch správných rukou.

Pneuservis

O přezutí pneumatik na Vašem vozidle se postaráme kdykoliv, zákazníkovi se věnujeme vždy, ať už přijede ve sjednaný termín či bez objednání. Osobní a jedinečný přístup k zákazníkům je naší prioritou.

Diagnostika vozidel

Diagnostika umožňuje lépe a pohodlněji odhalit případnou závadu na vozidle díky zabudované elektronické paměti závad, do které se ukládají informace o zjištěných závadách.

Servis a plnění klimatizace

Klimatizací disponuje v dnešní době téměř každé auto. Není divu, klimatizace je totiž úžasná pomocnice v létě, kdy se teplota vzduchu venku pohybuje ve vysokých hodnotách. Náš tým se o vše postará.

Tažné zařízení RITO

Autoservis AutoMontec MOTORSPORT a společnost Rito - Tažné zařízení se dohodly na spolupráci, kdy si zákazníci obou společností mohou objednat tažné zařízení u firmy Rito - Tažné zařízení a AutoMontec jim je ve své provozovně namontuje na vozidlo. Zákazník si může nechat zaslat toto tažné zařízení přímo na provozovnu AutoMontec.